Participatie wordt ge(s)maakt

U bent hier: Contact

Contact

Samenlevingsopbouw West-Vlaanderen

 

  • Staat je gemeente voor een uitdaging?
  • Wil je een probleem aanpakken van mensen die zwak scoren op hun grondrechten (wonen, energie, arbeid, maatschappelijke dienstverlening …)?
  • Wil je een wijk of een dorp bijzondere aandacht geven?

Bel of mail ons. In een eerste contact bekijken we of we iets kunnen doen.

Chris Verstraete, directeur
Torhoutsesteenweg 100A
8200 Brugge
T 050 39 37 71
E chris.verstraete@samenlevingsopbouw.be

Joke Dekoninck, programmaverantwoordelijke Leefbaarheid
Hoogstraat 98 bus 2
8800 Rumbeke
T 051 24 29 28
GSM 0474 91 96 47
E joke.dekoninck@samenlevingsopbouw.be

Website: www.samenlevingsopbouwwvl.be

Provincie West-Vlaanderen

Provinciehuis Boeverbos
Koning Leopold III-Laan 41
8200 Sint-Andries (Brugge)

Rik Samyn, directeur Externe Relaties, Europese Programma’s en Gebiedsgerichte Werking
T 050 40 34 52
E rik.samyn@west-vlaanderen.be

Karl Catteeuw, adjunct-adviseur Externe Relaties, Europese Programma’s en Gebiedsgerichte Werking
T 050 40 34 26
E karl.catteeuw@west-vlaanderen.be

Gebiedswerkers leefbaarheid - welzijn

Regio Midden-West-Vlaanderen 

Bruno Tricot, directeur Regiocoördinator
E bruno.tricot@west-vlaanderen.be
T 051 27 55 63 - gsm 0497 51 09 74

Regio Zuid-West-Vlaanderen

Tim Denutte, gebiedswerker leefbaarheid
E tim.denutte@west-vlaanderen.be
T 056 24 99 93

Regio Westhoek

Bern Paret, gebiedswerker leefbaarheid
E bern.paret@west-vlaanderen.be
T 051 51 92 54

Jan Leicher, gebiedswerker welzijn
jan.leicher@west-vlaanderen.be
T 051 51 94 32 - 0486 96 00 52

Regio Brugge-Oostende

Anne Vandermeulen, gebiedswerker welzijn/leefbaarheid
E anne.vandermeulen@west-vlaanderen.be
T 050 40 35 39